První zkouška nového sboru
Což takhle založit pěvecký sbor, do kterého by docházeli bývalí absolventi a bývalé absolventky školního pěveckého sboru Fermata? Tak tento „bláznivý nápad“ mě „zachvátil“ na počátku nového roku.
Nejprve jsem oslovila ty absolventky Fermaty, které navštěvují zkoušky Novohradského smíšeného sboru. S velkým překvapením jsem zjistila, že je můj odvážný „nápad“ zaujal. Ve středu 30. ledna 2013 se poprvé v hudebně zastavilo několik málo děvčat, která začala brát mou nabídku vážně.
Děvčata, děkuji. Věřím, že setrváte.
Mgr. Jana Štorová, DiS.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
30. 1. 2013 13:16
Datum poslední aktualizace:
30. 1. 2026 13:17
Autor:
Správce Webu